Please reload

© 2011 - 2019      Komunitný portál      ♥      Tvorený s láskou      |        psytrance.sk crew        |      Fórum      |      MediaKit.zip      |      Cookies   

Psyalaska Tribe

Zoskupenie, ktoré netreba predstavovať asi nikomu, kto je v prostredí slovenskej psytrance komunity čo i len chvíľku. Ľubozvučný názov a priam ikonické pôsobenie. Psyalaska Tribe je jedna z najstarších aktívnych crew pôsobiacich na Slovensku.

Facebook   |   Muzika   |   Dekorácie

 

ČLENOVIA

 

Tím Psyalaska Tribe zahŕňa bohatú zostavu umelcov, podporných členov a nadšencov.

 

LABEL MANAGER / DECO / DJ / SHANTEA BAR / SPONSOR :)

 

IGOR PSYALASKA

 

PRODUCENTI

 

DIBOLD

HARABURDA

 

DJs

 

D.M.O       HARY

JASCHI       KAPCA

                                                                                    MAGUA       MAVERICK

                                                                               MAVERICK       PSYGOR

                                                                                 PYRAMID       STAFA

                                                                                       TURO       PYRAMID

 

DEKORATÉR A MALIAR

 

FOREST ELEMENT

 

SHANTEA BAR

 

EVKA a NIKA

PSYALASKA PÁRTY GALÉRIA

 

 

 

VZNIK

 

História Psyalaska Tribe siaha do roku 2001, kedy začala partia nadšencov organizovať prvé psychedelické eventy v rodnej obci Valaská (odtiaľ názov Psyalaska), v “Psyalaska občas klube“. Odvtedy bolo pod záštitou Psyalasky zorganizovaných na pravidelnej báze množstvo podujatí, ktoré si časom získali svojich priaznivcov.

 

Medzi najvýznamnejšie akcie patria: jarný indoorový minifestival v Banskej Štiavnici CRYSTAL CODE (to the magic forest); dnes už legendárny letný openair festival CHVATIMECH; jesenný indoor festival WE ARE IN SPACE, konajúci sa  horskom prostredí pod Chopkom, v srdci Nízkych Tatier; alebo vianočná CRISPMASSDELICA, kde sa vo sviatočnej nálade každoročne stretne mnoho kamarátov.

 

Na domácej pôde už mali tú česť uvítať viacero známych a obľúbených mien: FUNGUS FUNK, MR.PECULIAR, SULIMA, MANIFOLD, GIDO, DISSOCIACTIVE, CYBERED, NUKY, NAIMA, MALICE IN WONDERLAND, DIRTY SAFFI, SAMADHI, SENSIENT, KALA, DASKINAMURTI, IMAGINARY SIGHT, TERRAFRACTYL, SORROWMURK, COSINUS, MOLE a desiatky iných z celého sveta.

 

 

FLYERE

 

 

 

SÚČASNOSŤ

 

Súčasné okamihy Psyalaska Tribe sú príznačné účasťou dekoračného tímu na mnoho parties po celej Európe, pokračovaním v tvorbe svojich domácich party projektov, ale najmä vydavateľskou činnosťou.

 

Pod ich záštitou bolo vydaných niekoľko výberoviek. Diela Trip Into Slovak Psyculture, Psychedelic Czechoslovakia alebo EP-čka od artistov, ako: CHORS, HARABURDA, LEFTISM (teraz ZEN CORE), NEBULOSITY a DIBOLD. Tieto tak zostanú nenávratne zapísané ako v dejinách slovenskej kultúry, tak i svetovej psytrance tvorby.

 

Okrem audio-vizuálneho umenia však Psyalaska Tribe ponúka aj umenie chutí. Ich Shantea Bar je vždy vybavený rôznymi nápojmi a pochutinkami, ktoré dokážu potešiť telo i myseľ každého návštevníka.

 

Organizovaním parties, festivalov a podporou umelcov  však činnosť Psyalaska Tribe nekončí. Po pár rokoch existencie bolo založené pod rovnomerným názvom i občianske združenie, ktoré je, okrem iného, i podporovateľom ekologických organizácii ako napr. PralesDetem.cz (organizácia usilujúca sa o záchranu dažďových pralesov na Sumatre).

 

 

 

VIDEÁ

 

Chvatimech 2009 

 

 We Are In Space 2017

 

 

 

PROFILY PRODUCENTOV

 

 

DIBOLD

 

Východniar Dibold, alias Ľudovít Boldi, reprezentuje darkovú časť Psyalaska Tribe. Jeho hudba je charakterizovaná trippy forest zvukmi a hlbokou atmosférou. Z jeho najposlednejších počinov môžeme spomenúť jeho album Magic of Darkness, ktorý vyšiel pod Psyalaska label.

 

 

 

  

 

 

HARABURDA

 

Haraburda, alias Marek Gbur, predstavuje ďaľšieho z dlhoročných členov Psyalaska Tribe. Jeho početná tvorba je súčasťou niekoľkých releases a pod Psyalaska Label môžeme spomenúť album "from dawn to dusk", na ktorom sa podieľal spolu s LEFTISM (teraz ZEN CORE).
 

 

 

 

DJ POSÁDKA

 

 

 

 

 

Psyalaska Tribe môžeš podporiť aj ty vo forme 2% z daní.

Ak máš záujem, nech sa páči, údaje:

 

Psyalaska Tribe

Tatranská 234, 976 45 Valaská

IČO: 45028931

Právna forma: Občianske združenie

IBAN: SK1283300000002201538455

kód banky : 8330 (Fio banka)

Tagy:

Share on Facebook
Please reload

Súvisiace články...
Please reload