Please reload

© 2011 - 2019      Komunitný portál      ♥      Tvorený s láskou      |        psytrance.sk crew        |      Fórum      |      MediaKit.zip      |      Cookies   

Potrebujeme Tvoju podporu

 

Milá psytrance komunita, potrebujeme vašu pomoc.

 

Pred vyše dvoma rokmi sme obnovili tento web, na ktorom nájdete aktuálny slovenský a český partylist, ako i profily slovenských psytrance producentov, DJov, crews i dekoratérov. To všetko spolu so zaujímavými článkami, rozhovormi a videami.

 

Súčasne s webom sme obnovili i aktivitu Facebook stránky. Odvtedy sme uverejnili vyše 500 postov o dianí na slovenskej a českej psytrance scéne a v udalostiach vždy nájdete zoznam najbližších párty vo Vašom okolí.

 

Web a doménu sme doteraz financovali z vlastných zdrojov - a to už od roku 2007. Darilo sa nám vychytávať 50% zľavu, čo predstavovalo čiastku 100 EUR na rok. Avšak 19. decembra toto predplatné končí a preto Ťa chceme požiadať o podporu - áno, práve Teba!

 

Ak Ti naša činnosť dáva nejaký zmysel, prispej nám prosím na fungovanie webu na ďalší rok. Akákoľvek suma je vítaná, pokojne aj jedno či dve eurá. Alebo 5! Dúfame, že sa nám opäť podarí získať zľavu, takže budeme potrebovať dohromady 100 EUR.

 

Darcami sa určite radi pochválime, preto ak chceš, uveď do správy pre prijímateľa Tvoje meno, prezývku alebo Tvoj Facebook profil.

 

Číslo účtu:
SK18 8360 5207 0042 0509 4862

 

Ďakujeme! ❤️🙏
Psytrance.sk crew

Share on Facebook
Please reload

Súvisiace články...
Please reload