Please reload

© 2011 - 2019      Komunitný portál      ♥      Tvorený s láskou      |        psytrance.sk crew        |      Fórum      |      MediaKit.zip      |      Cookies   

Marcové finále v znamení forest-psy !

O zábavu budú mať poslucháči a návštevníci psytrance koncom marca 2017 postarané! Marcové finálne v obľúbenej destinácii, tentokrát s forest-psy headlinerom.

 

 

Nitrianske zoskupenie Spectral Sound si pre psy-scénu pripravilo ďalšiu zo série svojich vydarených parties. Miestom hlavného dejiska sa opäť stáva Nitra. Na party s názvom „Voices of the forest“ (v preklade Hlasy lesa), ktorá sa uskutoční 25.3.2017, si poslucháči budú môcť vypočuť okrem hlavného, forest-psy, vystupujúceho aj sety členov Spectral Sound, s posilou od Zahadum Sphere. Príbeh noci sa navyše bude odohrávať v novej lokalite - podniku "Good Times" na adrese Farská 45, Nitra.

 

 

V Nitre sa poprvýkrát predstaví liveact s názvom „Goch“, z Macedónie. Projekt zosobňuje Vladimir Gochkov, rodák zo Skopje. V jeho biografii uvádza, že po dlhom experimentovaní v hudbe sa stretol s goa trance v roku 2005. Po tom, čo v tomto roku navštívil pár parties, začal aj aktívne trance tvoriť. Jeho štýl definuje ako psychedelic forest trance, ovplyvňený experimental-om a doplnený nezvyčajnými zvukmi, ktoré pripomínajú dojem hlbokého lesa.

 

Nočným príbehom nás prevedie kvalitné, nitrianske trio Gyrro, Elephant a Ellisdee zo Spectral Sound, doplnené hosťujúcim kolegom InPsyde - zo Zahadum Sphere. O celkový dojem a dekorácie sa postará Sayp.

 

Viac informácii nájdete na fb udalosti:

https://www.facebook.com/events/1369108843145945/

 

 

Share on Facebook
Please reload

Súvisiace články...
Please reload