top of page

Spoľahlivá značka zábavy chystá ďalšiu party!


Známe, stredoslovenské zoskupenie "Sound Script" si pre Vás na tento víkend prichystalo ďalšiu, zo série svojich vydarených parties. Tentokrát sa spája dobrý úmysel kreovania party so šľachetným, keďže samotná party "SUBTONIKA" prepožičala svoj kabát pre warm-up charitatívneho festivalu.

V piatok, 26. mája 2017, Art Klub Farhof v Banskej Bystrici prepožičia svoje priestory pre poriadnu dávku psytrance. Sound Script si aj teraz pre svojich návšetvníkov prichystal kvalitný line up a obľúbené dekorácie party s názvom SUBTONIKA.

Headlinerom party sa stal známy, slovenský producent - Smokey Quartz. Nočné dejisko za dj-pultom ďalej doplní formácia obľúbených, slovenských crew a zoskupení: Stafa (Psyalaska), Psyguy (Zahadum Sphere), Maverick (Psyalska), Cummis (Zahadum Sphere), Gubo (Sound Script) a Flame (Sound Script). O dekorácie sa postará Psyalaska - Forest Element.

Celá party sa navyše nesie v znamení pomoci a podpory. Predstavuje totiž warm-up pre charitatívny "Fortune Festival", ktorý spája multižánrové pódiá a výťažok venuje ne dobrú vec. Viac o tomto a ďalších festivaloch sa však dozviete v našom pripravujúcom sa letnom vydaní článkov.

Viac informácií nájdete na oficiálnej fb udalosti.

#party

130 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page