top of page

PsyMáj - lásky a retra čas


Posledný jarný mesiac nás na Slovenskej psytrance scéne čaká nostalgický návrat do čias minulých. Opäť, po roku, sa k poslucháčom vracia jedinečný formát psy-party. Celá idea spočíva v podobe celonočnej možnosti vychutnať si psytrance tvorbu len do roku 2010.

Viacero podnetov od poslucháčov psytrance inšpirovalo organizátorov z Nového Mesta nad Váhom na vytvorenie retro-psy-party. Idea sa zrealizovala a nový formát mal premiéru pod taktovkou Zahadum Sphere v máji, roku 2016. Party, s príznačným názvom RetroSpektro, sa dočká i tento rok svojho pokračovania! Opäť sa uskutoční na domácej pôde, v známom Klube za Rampami v Novom Meste nad Váhom - v sobotu 20.5.2017.

Do programu je zahrnutých viacero lákavých mien. O hudobnú sekciu sa postará 6 skúsených, mnohým už veľmi dobre známych pánov: CHORSTHA, GONDAR, WODK4, RAWE, GUBO a ROBAS. Všetci predvedú návštevníkom sety zložené výhradne zo staršej hudby, ktorá sa neraz niesla publikami dávnych parties. Už v týchto dňoch pre svojich polucháčov hľadajú a lovia vo svojich starých CD-púzdrach tie najlepšie a srdcervúce tracky. Určite sa bude v ich podaní retro hudby na čo tešiť.

O vizuálny zážitok sa poprvýkrát na Slovensku postará LunarDeco, pod hlavičkou známych Forestdelic rec.. Dekoratér Zlatko, z Macedónie, príde predviesť svoje umenie na detailných plachtách a určite vytvorí z klubu čarovný priestor.

Party bude ďalej, po príklade z minulého roka, doplnená vonkajším alternative stage-om, kam si návštevníci môžu priniesť svoje nástroje a vytvoriť si tak vlastnú, neopakovateľnú hudbu. Nebude chýbať ani welcome drink a šatňa.

Momentálne prebieha na Facebook-u súťaž o 2 voľné vstupy.

Viac informácií nájdete na oficiálnej fb udalosti: RetroSpektro

#party

178 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page