top of page

Spiritual Mode v Prahe


Začiatkom apríla sa v pražskom Cover Place uskutoční prvá psytrance party v tomto roku zvaná Flying Circus. Soundsystem sa rozoznie od 21:00 a bude dokonca silnejší ako na minulej party :)

Hlavným hosťom bude slovák - Marek Polák z Piešťan, umeleckým menom Spiritual Mode. Jeho štýl je melodický, dynamický full-on psychedelic trance. Má za sebou vystúpenie v Prahe na party s Electric Universe a spolupracoval i na spoločných trackoch s projektmi Hypnoise a Yarzza.

Spiritual Mode začiatkom tohto roku vydal svoje prvé EP - Space Mantra. V roku 2016 sa pripojil k labelu "Maharetta Records". Tento rok ho čaká aj vystúpenie na najväčšej psy-akci v Anglicku, ktorá nesie názov "Boom Town".

Druhým hosťom bude Brekeke. Tento pán vám predstaví svoj druhý album, ktorý vyšiel nedávno v labelu "Luk-si Records". Jeho štýl je melodický Goa trance.

Temnú stránku akcie zaistí svojím dark psychedelic setomm česká psytrance-ová kráľovna Lolla. Ďalej zahrá Pekelník Heehy. Samotný organizátor akcie, Ondrej Psyla, zahrá nočný psytrance, pohybujúci sa okolo 148 bpm. Na začiatku akcie zahrá ABX, ktorý bude hrať okolo 135 bpm progressive psytrance.

 

Cover Place nájdete na ul. Generála Janouška 4, Rajská zahrada - Praha.

Dekoračnú stránku party zaobstará "Cyreal" z Ufo Bufo Teamu.

Vstupné je do 22:00 iba 70 Kč.

(zdroj: psytrance.cz - oficiálny report udalosti)

Viac informácií nájdete na FB udalosti a portáli psytrance.cz:

www.facebook.com/events/346008982467020

www.psytrance.cz/cs/party/flying-circus-spiritual-mode

#party #fullon

46 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page