top of page

Slovenský Psy-Apríl


Mesiac bláznov, jar na plné obrátky či synonymum nestáleho počasia. Apríl.

Čo nás na slovenskej psytrance scéne čaká a neminie?

Medzi prvými aprílovými zastávkami každého správneho nadšenca rýchlejšieho tempa by nemala chýbať tá v Šali, 14. apríla 2017. ShalaTribe v spolupráci s Radical Karma Crew pripravili pre svojich návštevníkov poriadnu dávku hi-tech experimental psychedelic trance.

Úlohu hlavného liveact zohráva COSMO, ktorého môžete nájsť aj v našom zozname producentov. Party line-up ďalej opradú sety od Djs Shumino a Bluemonkey. Pod strechou METROCLUB-u v Šali bude na návštevníkov čakať i poriadna výzdoba, videoprojekcia, čajovňa a mnoho ďalších potešujúcich elementov.

Viac informácií nájdete na oficiálnej facebook udalosti: http://www.facebook.com/events/381639198873760/

Aprílová psytrance veselica bude pokračovať obľúbeným, ročníkovo už šiestym vydaním Crystal Code, v rozmedzí 21.-22. apríla 2017. Kvalitnú celo-víkendovku má tradične pod taktovkou Psyalaska Crew. Destinácia je zachovaná. Počúvadlianske Jazero sa opäť stane strediskom všetkých stretov energií a rozprávková krajina Štiavnických hôr nám ponúkne svoju náruč.

Psyalaska si pre tentokrát nachystala pre svojich návštevníkov lákadlá v podobe mien: Psylocibian, Malice in Wonderland, Jaramogi, Naima a mnoho ďalších, ktorých nájdete buď na plagáte, alebo na samotnej facebook udalosti. Klasicky bude k dispozícii čajovňa, občerstvenie, zvukový aparát od spoľahlivého A-KA-THA Crystal Sound System a spojenie výborných dekoratérov Forest Element od Psyalaska Crew a Rodikron String Art.

Viac informácií nájdete na oficiálnej facebook udalosti: http://www.facebook.com/events/944499802350694/

#party

282 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page